niedziela, 1 września 2013

Uwaga - konkurs!

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania 3 egzemplarze niezwykle przydatnej książki Jolanty Valentin pt. "Udane wesele" - 2 egzemplarze drukowane, 1 egzemplarz e-book.
Recenzja książki na naszym blogu dostępna tutaj .

Źródło: zlotemysli.pl


By wziąć udział w konkursie należy polubić nas na facebooku oraz do 30 września 2013 przesłać opis wymarzonych, oryginalnych zaręczyn na adres: weselezklimatem@gmail.com (w temacie wpisując "Konkurs udane wesele").


Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nas na facebooku.
2.Konkurs polega na przesłaniu opisu wymarzonych, oryginalnych zaręczyn na adres mailowy: weselezklimatem@gmail.com do 30 września 2013.
3. W temacie wiadomości należy wpisać "Konkurs udane wesele".
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w przeciągu tygodnia od dnia zakończenia konkursu. Wyniki zostaną opublikowane na blogu http://weselezklimatem.blogspot.com/ oraz na facebooku https://www.facebook.com/pages/Wesele-z-klimatem/206532269514978?ref=stream
5. W przesłanym mailu należy podać dane adresowe w celu przesłania nagrody w razie wygranej.
6. Po ogłoszeniu wyników skontaktujemy się mailowo ze zwycięzcami.
7. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na opublikowanie na blogu
weselezklimatem.blogspot.com fragmentów bądź całości opisu wymarzonych, oryginalnych zaręczyn. Jeśli uczestnik nie zaznaczy inaczej w przesłanym mailu, fragmenty lub całość opisu będą podpisane jego pseudonimem lub imieniem i nazwiskiem.

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Złote Myśli. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz